APIE MUS

Mūsų vienintelė Neringoje esanti kepyklėlė “Gardumėlis” įsikūrusi Nidos centre, viešbučio “Jūratė” kieme, sėkmingai veikia jau septintus metus. Prie kepyklos ištisus metus veikia kavinėlė, kurioje galima ne tik išragauti visų kepamų gaminių, bet ir pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu, lengvai užkąsti.

Per septyneris gyvavimo metus mes išbandėme daugybę receptų, iš kurių susiformavo šiandieninis “Gardumėlio” asortimentas ir darbo kryptis: orientacija į tradicinius senovinius lietuviškus kepinius, o taip pat į sveikąją konditeriją – be sintetinių kvapų, dažiklių, galiojimo trukmę prailginančių koncervantų. Visi mūsų kepiniai gaminami iš ekologiškų miltų, šviežių kiaušinių, augalinę grietinėlę su standikliais keičiant kokybiška natūralia lietuviška grietine, margariną – sviestu.

Mūsų kepyklėlės pasididžiavimas ir vizitinė kortelė – sveikuolių duona "RUGYS", kuri kepama iš ekologiškų grūdų, kurie prieš pat kepimą sumalami malūnu su akmeninėmis girnomis. Be jokių sintetinių priedų ir koncervantų iškepta duona tapo labai populiari ir ją mielai perka kitų miestų gyventojai ekologiškuose turguose bei sveikų produktų parduotuvėlėse.

Pas mus skanėstų suras ir žmonės dėl vieno ar kito susirgimo negalintys vartoti pramoninių miltų, riebalų ar kiaušinių. Ypatingoms progoms siūlome skoningai dekoruotus tortus, vestuvinę duoną, kuriuos reikia užsakyti iš anksto.

Lietuviškų tradicinių švenčių – Kalėdų ir Vėlykų metu mes savo lankytojams siūlome tik tom progom sukurtus gardumynus.

Mūsų kepyklėlės komanda kasmet savo asortimentą papildo naujais novatoriškais kepiniais, kurių nenusipirksite kitose parduotuvėse. Kviečiame pažvelgti į nuotraukų galeriją, kurioje Jūs galite pamatyti visą gaminimo procesą pačiame darbo įkarštyje.

seimininke darbininkes

Mūsų gaminių galite rasti ne tik Neringoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose: Klaipedoje, Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Panevežyje.

Aplankykite mus, čia Jūsų laukia daug netikėtų gardžių staigmenų!

text ornament

© Copyright 2010 / Sitemap